2770759 Sosyal Medya Pazarlama Ajansı | Skylimited Marketing 2770759
 

Sonuçları Yönlendiren

Dijital Pazarlama

Sizin isteklerinize hızlı çözümler bulan; yenilikçi, kullanıcı odaklı ve gökyüzü sınırlı yaratıcılığıyla değer sunan uzman bir sosyal medya pazarlama ajansıyız.

FİKİR

TASARIM

ÜRETİM

Tüm işletmeler için sosyal medya pazarlama hizmetleri.


Skylimited Marketing bir sosyal medya pazarlama ajansıdır. Sosyal medya pazarlama ajansı olarak, influencer pazarlama danışmanlığı ve tasarım hizmetleri sunuyoruz. İş için en iyi performans gösteren sosyal medya kampanyaları oluşturup yönetiyoruz. Şirketimiz Instagram, Twitter, Facebook ve Linkedin gibi sosyal medya ağlarını sizin adınıza yönetmektedir. İşletmelerin büyümesine ve hedeflere ulaşmasına yardımcı olmak için ilgili sosyal medya pazarlama hizmetlerini kullanıyoruz.

 
 

Her ay yeniledikleri tasarımları ile sosyal medya içeriklerimize yenilik kattılar. Beyazlar İnşaat olarak yeni adım attığımız iç mimarlık ve dekorasyon alanlarında Influencer Pazarlama desteği sağlayarak takipçi ve etkileşim artışımıza destek oldular. Web sitemiz için her ay çeşitli konularda Blog yazıları ile içerik desteği ile kullanıcılarımızı sayelerinde bilgilendirdik. Birlikte aldığımız bu yolda her yönden çok memnunuz.

Bekir Er / Özel Akdeniz Sifa

Kliniğimiz için özel çekimler ile yaptıkları tanıtım filmi gerçekten çok özenli ve güzel bir çalışmaydı. Sosyal medya içerik yönetiminde yaptıkları ekibimizi tanıtan tasarımları hesabımıza büyük sıcaklık kattı. Sosyal medya reklam kampanyaları ile Facebook Messenger’dan oldukça dönüşler aldık. Kendilerine özenli ve nitelikli çalışmaları için çok teşekkür ederiz.

Diğer ajansların dışında yaratıcı fikirleri ile bize her konuda destek sağladılar. Hikaye tasarımları o kadar profesyoneldi ki markamızı büyütmekte bu adım bile çok rol oynadı ve birçok sipariş aldık. Son derece memnunuz ve şiddetle tavsiye ederiz.

Bize Ulaşın!

Ücretsiz danışmanlık fırsatı ile tanışın! Konu ne olursa olsun bize yazın size yardımcı olalım.

Aşağıdaki butonlardan bize whatsapptan yazabilir ya da dilerseniz e-posta ile bize ulaşabilirsiniz:

 
  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon
  • Beyaz LinkedIn Simge
  • Beyaz RSS Simgesi

 

© 2018 by Skylimited Marketing.