2770759 2770759
 

GOOGLE/YANDEX Haritalara Kayıt

Google'da işletme kaydınızı yapalım yeni müşterilerin

dikkatini çekin.

 

İşletme kaydınız, insanlar sizi veya size benzer işletmeleri Google Arama veya Haritalar'da aradıklarında karşılarına çıkar. Google Benim İşletmem, işletme kaydınızı oluşturmanız ve güncellemeniz için kolaylık sağlar. Böylece dikkatleri üzerinize çeker ve müşteri kazanırsınız.

Bununla birlikte Google sizi öne çıkaracak ve sizi önerecek. Aşağıda bulunan bilgileri girip bize bildirin, hesabın açılmasından öne çıkarılmasına kadar bütün sürecinizde yardımcı olalım.

Teşekkürler! Mesaj gönderildi.

Sıkça Sorulan Sorular

Zaten bir web sitem varsa Google Benim İşletmem’e ihtiyaç duyar mıyım?


Google Benim İşletmem, işletmenize Google’da herkese açık bir kimlik ve varlık kazandırarak mevcut web sitenizi tamamlar. İşletmenizle ilgili verdiğiniz bilgiler Google Arama, Haritalar ve Google+’da gösterilebilir.
İşletmemi nasıl doğrulayabilirim?


Çoğu işletme için doğrulama, Google’dan bir doğrulama posta kartı isteme, bu posta kartını alma ve okuma anlamına gelir. Başka doğrulama seçeneklerini de kullanabilirsiniz. İşletmenizi doğrulama konusunda sorun yaşıyorsanız bizimle iletişime geçin.
Google Arama veya Haritalar’da bulunur olmak neden önemlidir?


Her gün Google’da arama yapan milyarlarca kullanıcının %80’i yerel bir arama yapıyor (örneğin “Kadıköy pizza” arama oranı “pizza” aramalarından çok daha fazla.) ve yerel arama yapan 4 kişiden 3’ü, buldukları işletmeyi 24 saat içinde bizzat ziyaret ediyor.
Google işletme kaydınız, insanlar Google Arama veya Haritalar’da arama yaparken karşılarına çıkar ve tek bir tıklama ile sizinle ilgili daha fazla bilgi edinmelerine veya iletişim kurmalarına izin verir.
İşletmemizin sokak görünümü çok eski ne yapabiliriz?


Bu görüntüler Google sokak çekimlerini yapan araçlar bölgenizden tekrar geçtikten bir süre sonra güncellenir. Google Güvenilir Fotoğrafçılar ile iletişime geçerek iş yerinizin fotoğraflarının güncellenmesini talep edebilirsiniz. Ücretli bir servistir. Size bu konuda yardımcı olabiliriz.