2770759 2770759
 

Sıkça Sorulan Sorular

Hangi sosyal medya platformlarının benim için doğru olduğunu nasıl bilebilirim?


Yapmak zorunda değilsin! Burada, Skylimited Marketing'de markanız için en iyi stratejiyi bulmak için sizinle birlikte çalışacağız. Sosyal medyada (ya da bütçenizde) fazla zaman geçirmenizi istemiyoruz. Bu yüzden, nerede olmanız gerektiğini düşündüğümüz ve işiniz için gerçekten en iyi olanı anlamanıza yardımcı olacağınız konusunda size bir geri bildirim vereceğiz.
Yönetilecek sosyal medya platformlarını ekleyebilir veya kaldırabilir miyim?


Tabii ki! İhtiyacınız olduğunda her şeyi değiştirebilirsin. Dediğimiz gibi sınırımız gökyüzüdür, unutmayın.
Peki sosyal medyada ne yayınlayacaksın?


Markanıza ve hedeflerinize en uygun olana bağlı olarak çeşitli içerik yayınlarız. İçeriğinizin yüzde sekseninin hedef kitlenizin hedeflediği 80/20 pazarlama kuralını izliyoruz, oysa yüzde yirmisi onlara reklam veriyor. Bu bağlamda, ilginç makaleleri, güzel markalı grafikleri ve hayranlarınızla paylaşabileceğiniz diğer içerikleri paylaşacağız. Ayrıca, web sitenize ürünlerinizi veya hizmetlerinizi tanıtan bağlantıları da yükleyeceğiz. Ayrıca, blogunuzun sosyal medya platformlarınıza ve web sitenize profesyonel olarak gönderilmesini sağlarız.
Facebook reklamları konusunda ne yapıyorsunuz?


Facebook reklamcılığı, sosyal medya stratejinizin önemli bir öğesidir ve reklam kampanyalarınızı çok ciddiye alırız. Çalışmak istediğiniz reklamların türüne bağlı olarak, profesyonel olarak gerçekleştirildiklerinden ve hedeflerinize ulaşmayı hedeflediklerinden emin olmak için sizinle birlikte çalışırız. Reklamları reklam hesabımız üzerinden yayınlayabilir ve sonuçları e-postayla paylaşabiliriz veya reklam hesabınıza erişebilir ve böylece reklamlarınızı istediğiniz zaman girip görüntüleyebilirsiniz.
Üyeliğimi istediğim zaman iptal edebilir miyim?


İçeriğinizi önceden hazırlıyoruz, bu nedenle 15 gün önceden haber verme koşuluyla iptal edebilirsiniz. Aylık olarak ödeme alındığı için haber verdikten sonra, bir sonraki ay için ücret alınmayacaktır. Uzun vadeli bir taahhüt yoktur.
Bir web sitesi kurmak ne kadar sürer?


Standart web sitelerimiz oluşturmak için yaklaşık 7 gün sürer. E-ticaret (çevrimiçi mağaza) web sitelerinin oluşturulması yaklaşık 15 gün sürer. Bu süre projeden projeye değişecektir.
Zaten bir web sitem varsa Google Benim İşletmem’e ihtiyaç duyar mıyım?


Google Benim İşletmem, işletmenize Google’da herkese açık bir kimlik ve varlık kazandırarak mevcut web sitenizi tamamlar. İşletmenizle ilgili verdiğiniz bilgiler Google Arama, Haritalar ve Google+’da gösterilebilir.
Bir web sitesi ne kadar?


Bir web sitesinin maliyeti, bir evin maliyeti değişebileceği gibi, çeşitli faktörlere bağlı olarak değişebilir. Siz bizi arayıp ihtiyaçlarınızı belirttiğiniz doğrultuda size yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.
AdWords hesabımı yönetmek için neden bir ajansa ihtiyacım var?


Google'da yardımcı olmak için bazı personeller var, ancak ana yardım hattını aradığınızda aynı kişiyi almanız mümkün değil ve daha az ayrıntılı öğelerle ilgili olarak yardımcı olacaktır. Skylimited Marketing tıklama başına maliyet i% 50 azalttığında, bu, Google'ın da yardımıyla uzmanlar tarafından yürütülen bir kampanyalar haline geliyor. Reklamlarınız tüm bölgelerde veya ülkelerde yayınlansın. Google Ads ile kullanıcılar sunduğunuz hizmeti aradıkları anda reklamınızı görsün, seçim sizin.