top of page
ANASAYFA

Sonuçları Yönlendiren

Dijital Pazarlama

Sizin isteklerinize hızlı çözümler bulan; yenilikçi, kullanıcı odaklı ve gökyüzü sınırlı yaratıcılığıyla değer sunan uzman bir sosyal medya pazarlama ajansıyız.

CANSU YILMAZ RASULOV | KURUCU

250'den fazla KOBİ'ye dijital pazarlama eğitimleri verdim. 25 farklı sektörden

markalarla çalıştım ve reklamla 15 milyondan fazla hedef kitleye ulaştırdım.

Büyümek ve büyütmek için bireyleri ve işletmeleri desteklemeye inanıyorum. 

Beni sosyal medyadan takip edin.

  • LinkedIn
  • Instagram

33.000+

1500+ 

Cansu Yılmaz.png

HİZMETLERİMİZ

Tüm işletmeler için sosyal medya pazarlama hizmetleri.


Skylimited Marketing bir sosyal medya pazarlama ajansıdır. Sosyal medya pazarlama ajansı olarak, influencer pazarlama danışmanlığı ve tasarım hizmetleri sunuyoruz. İş için en iyi performans gösteren sosyal medya kampanyaları oluşturup yönetiyoruz. Şirketimiz Instagram, Twitter, Facebook ve Linkedin gibi sosyal medya ağlarını sizin adınıza yönetmektedir. İşletmelerin büyümesine ve hedeflere ulaşmasına yardımcı olmak için ilgili sosyal medya pazarlama hizmetlerini kullanıyoruz.

HİZMETLER
REFERANSLAR

REFERANSLAR

Sosyal medya pazarlama ajansı olarak değer katmaya devam ettiğimiz burada bulunan ve bizimle çalışan markalarımıza teşekkür ederiz. Gökyüzü sınırlı projelerimize onların değerleriyle sınırsız fikir ve gelişimle çalışak bizim için büyük şanstır. 

 

syt-Logo2.png
tal catran logo.jpg
Practical Software LOGO2.png
i-HLS.png
Deluxeore logo.jpg
ranger-guard-light.png
cyber-intell logo.png
vpp.png
logooo.png
28378572_209667529772706_474547009321215
logo.jpg
logoviva.png
sdlogo.png
kefta tr.png
atlasates.png
Techlink Challenge Logo.png
disruptechdimona.png
logo-final-startinNegev-1.png
startupbootcampv4.png
tugay_beyaz_-_beyazlar_inşaat mimarlık için sosyal medya

Her ay yeniledikleri tasarımları ile sosyal medya içeriklerimize yenilik kattılar. Beyazlar İnşaat olarak yeni adım attığımız iç mimarlık ve dekorasyon alanlarında Influencer Pazarlama desteği sağlayarak takipçi ve etkileşim artışımıza destek oldular. Web sitemiz için her ay çeşitli konularda Blog yazıları ile içerik desteği ile kullanıcılarımızı sayelerinde bilgilendirdik. Birlikte aldığımız bu yolda her yönden çok memnunuz.

Diş hekimi için sosyal medya pazarlama

Bekir Er / Özel Akdeniz Sifa

Kliniğimiz için özel çekimler ile yaptıkları tanıtım filmi gerçekten çok özenli ve güzel bir çalışmaydı. Sosyal medya içerik yönetiminde yaptıkları ekibimizi tanıtan tasarımları hesabımıza büyük sıcaklık kattı. Sosyal medya reklam kampanyaları ile Facebook Messenger’dan oldukça dönüşler aldık. Kendilerine özenli ve nitelikli çalışmaları için çok teşekkür ederiz.

suat tarhan - yıldız optik gözlük mağazaları için sosyal medya

Diğer ajansların dışında yaratıcı fikirleri ile bize her konuda destek sağladılar. Hikaye tasarımları o kadar profesyoneldi ki markamızı büyütmekte bu adım bile çok rol oynadı ve birçok sipariş aldık. Son derece memnunuz ve şiddetle tavsiye ederiz.

bottom of page