top of page

Web Tasarımı

Benzersiz internet projeleri yaratmada uzmanız. Portföyümüz çeşitli ürünlerden oluşmaktadır: küçük promosyonlu web sitelerinden geniş işlevselliğe sahip web portallarına. Fikirlerimizi en iyi uygulamalar ve deneyimlere dayandırır ve sonuç olarak uzun vadeli bir garanti sunarız. Çözümlerimiz karmaşık iş problemlerini çözmeyi amaçlamaktadır. Temiz tasarım, iletişim ve kodlamayı seviyoruz. En büyük gücümüz, karmaşık süreçleri açıkça temsil etme yeteneğimizde yatmaktadır - hem hobimiz hem de işimiz.

websites.png

Web Tasarım Hizmetlerimiz, aşağıdakileri yaparak işletmenizi büyütmenize yardımcı olur:

Ziyaretçilerinizin seveceği bir web sitesi deneyimi sunun:

Müşterilerin % 94'ü web sitesi tasarımını bir web sitesine güvenme veya reddetme nedeni olarak görüyor. Ziyaretçileriniz size güvenmiyorsa, sizinle iş yapmayacaktır. Güvenilirlik yaratan ve en son tasarım teknolojisini kullanarak işinizin öne çıkmasına yardımcı olan bir web sitesi geliştireceğiz.

Web sitenizi duyarlı hale getirin:

İnternet etkinliğinin yarısından fazlası mobil cihazlarda görüntüleniyor. Web siteniz, boyutu ne olursa olsun, herhangi bir cihaza duyarlı ve uyumlu olmalıdır. Web sitenizi cep telefonları, tabletler ve masaüstü bilgisayarlar dahil olmak üzere tüm cihazlarda duyarlı hale getireceğiz.

 

Mükemmel bir kullanıcı deneyimi sunun:

Web sitesi kullanıcılarının web sitenizde gezinmesini kolaylaştırın. Kullanıcılarınızın istedikleri şeyi almaları çok zorsa, hemen çıkma oranlarınızda artış ve tekrar sitenize dönüşümleri düşük olur. Sitenizin menü yapısını düzenleyerek ve web sitenizdeki sayfalara CTA'ları ekleyerek web sitenizi kullanıcı dostu hale getireceğiz. Bu, ziyaretçilerinizin aradıkları şeyi bulmasını kolaylaştıracaktır.

 

Prodüksiyon Sonrası

#1: İşinizi ve tasarım tercihlerinizi öğrenin

Web sitenizi oluşturmak için web tasarım ekibimizde bir web sitesi tasarımcısıyla çalışacaksınız. Web sitenizin ihtiyaç ve tercihlerini anlamak için size bir anket göndereceğiz. Bu ankette, web sitenize entegre edilmek istenen özellikleri açıklığa kavuşturabilirsiniz.

 

#2: Web sitesi kurulumu ve web sitesi platformunu seç

Web sitenizi tasarlamak için hosting hesabınıza erişmemiz gerekecek. Eğer sahip değilseniz, Google Domain veya GoDaddy'yi kullanmanızı öneririz. Bize erişim sağladığınızda, web sitenizi geliştirmeye başlarız.

 

#4: Web sitenizin canlı sürümünü başlatın

Web sitesi tasarımını onayladıktan sonra, bunun canlı sürümünü kullanıma sunacağız. Geçici konumdan taşıyacağız ve web sitesini birincil alanınıza yerleştireceğiz. Artık yeni bir web sitesinin avantajlarını toplayabilir ve daha iyi bir kullanıcı deneyiminin tadını çıkarabilirsiniz!

 

#3: Web sitenizin kaba bir taslağını geliştirin

Yaklaşık 10-12 günde, web sitenizin eksiksiz bir taslağını almalıyız. Tamamlandıktan sonra, düzeltmek için kaba taslağı size sunacağız. Taslağı incelemeniz ve düzenlemelerin bir listesini geliştirmeniz için size bir fırsat vereceğiz. Aldıktan sonra, değişiklikleri yapacağız ve web sitesi tasarımınızı tamamlayacağız.

 

#5: Web sitesini koruyun

Bazı müşterilerimiz web sitelerini korumak için zaman ve genel bilgiye sahip. Bazıları ise olmayabilir. Web sitenizin rutin güncellemeleri ve güvenliği konusunda size yardımcı olmak için web sitesi bakım planları sunuyoruz. Bize "gerektiği gibi" ya da aylık olarak ihtiyacınız olursa, sizi desteklemek için burada olacağız.

 

Web tasarımı
bottom of page