top of page

Google Reklamları

Skylimited Marketing, şirketinizin kampanyasının odaklandığı anahtar kelimeleri çeşitli analizler ile belirler. Google reklam maliyetinizi minimum çekerek doğru hedef kitleye kısa zamanda ulaşmanıza yardımcı olur. Size sadece gelişen firmanıza odaklanıp işlerinizi büyütmek, bize de doğru reklamlar ile hedeflenen kitleye ulaşmak, kampanyalarınızı yürütmek kalır.

adwords-ads-running.png

Google Ads (reklamlar) Nedir?

 

Ads, Google firması tarafından sunulan bir reklam hizmetidir ve dünyadaki en önemli reklam ağlarından birisidir. Ülkemizde de en önemli online reklam merkezi Adwords’dür. İşletmenizin market hedeflerine göre AdWords reklamları için danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

İşletmenize birkaç kilometre mesafedeki potansiyel müşterilere ulaşın ya da reklamlarınızı tüm bölgelerde veya ülkelerde yayınlayın. Google Ads ile seçim sizin.

 

Küreselleşme kavramı

Performansınızı Reklamlarınızda Görün

Google Ads ile reklamlarınızın kaç kullanıcıya gösterildiğini veya kaç kullanıcının web sitenizi ziyaret ettiğini ya da işletmenizi telefonla aradığını görebilirsiniz. Hatta işletmenizin faaliyet alanına göre belirli kullanıcı türlerini hedefleyebilirsiniz.

Reklamlarınızı Test Edin

Nelerin işe yarayıp nelerin yaramadığını bulduktan sonra reklamlarınızda değişiklikler yapabilir ve daha iyi sonuç verip vermediklerini görmek için değişikliklerinizi test edebilirsiniz. 

Bütçe Kontrolü Sizin Elinizde Olsun

Bütçenizi istediğiniz zaman ayarlayın. Ayrıca herhangi bir sözleşme ve iptal ücreti olmadan kampanyanızı dilediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz.

Google Ads
bottom of page